4X GymCase: Mobilā treniņu nometne

20-05800

Pilnība rodas praksē

To cilvēku meistarībai, no kuriem ir atkarīga citu cilvēku dzīvība, vienmēr ir jabūt uzdevumu augstumos. Mobila nometne taktikas treniņiem ļauj imitēt dažādas specifiskas situācijas, ar kurām saskaras militārie un taktiskie dienesti, un kuras nav iespējams trenēt, izmantojot standarta trenažierus. Komplekss palīdz taktiskajiem atlētiem uzturēt formu, un justies pārliecināti jebkuros apstākļos.

„Šveices nazis”  trenažieru pasaulē

Pirmais, ko Jūs ievērosiet, atverot mobila nometne taktikas treniņiem – ir unikālitehniskie risinājumi, kas padara kompleksu unikālu. Vienā boksā mums izdevās izvietot veselu trenažierukompleksu, kur vienlaicīgi var nodarboties 6 cilvēki!  Ir lietderīgi izmantot skatrs telpas centimetrs – visas detaļas atrodas ērtā montāžas kārtībā, tas padara to ātru un intuitīvi saprotamu. Boksā Jūs atradīsiet arīvisus nepieciešamos instrumentus.  

Neaizvietojams komandas loceklis

Mobila nometne taktikas treniņiem kļūs par universālu palīgu jebkuram taktiskam dienestam. Komplekss palīdzēs organizēt kompaktu un efektīvu treniņu zonu pat nelielā telpā un nodrošinās taktiskiem atlētiem visu nepieciešamo regulārām nodarbībām. Tajā pašā laikā mobila nometne taktikas treniņiem var ātri salikt un izmantot izbraukuma treniņiem, tas lieliski iederas gan telpās, gan uz jebkurām dabīgām virsmām!

EUIPO registered design Nr.007786686-0001