Andrejsala Crossfit

2015.gadā Element Fitness uzsāka sadarbību ar jau ārkārtīgi populāro komandu Andrejsala Crossfit iekārtu piegādei to izbraukuma treniņnometnēm.

Komanda Andrejsala ieguvusi stipras treneru komandas reputāciju. Tās treneri rīko treniņus kas atbilst dažādiem līmeņiem un spējām  - sākot no grupu nodarbībām iesācējiem un beidzot ar specializētiem šauras novirzes mācību kursiem militārpersonām poligonos. Šis jaunais skatījums uz fitnesa industriju  ļāva Andrejsalas komandai atvērt mācību zāli, kas bija pilnībā adaptēta sava unikālā treniņu stila vajadzībām.

Lai būtu iespēja izmantot iekārtas treniņiem un krosfitam jebkuros apstākļos – gan zālē, gan arī lauka apstākļos, tika izstrādāti speciāli taktiskie rāmji, kurus var viegli pārvadāt un izmantot pat uz nelīdzenas zemes . jau vairākus gadus pēc kārtas Andrejsala organizē krosfita nometnes un dažādas sacensības visā valstī, kur taktiskie rāmji labi sevi apliecinājuši.

Мēs ar prieku turpinām atbalstīt komandas Andrejsala iniciatīvas, piegādājot dažādas iekārtas krosfita spēļu un nometņu rīkošanai. Paldies, ka esam mūs izvēlējušies kā savus partnerus!