ATIS Club

ATIS Club Meerbusch piedāvā daudzas grupu nodarbības, sākot no vieglās atlētikas līdz profesionālām smagatlētikas nodarbībām, un piedāvā plašu iespēju klāstu, lai apgūtu dažādas cīņas mākslas. Tie atrodas Meersbuchā / Diseldorfā un nodrošina visaptverošu programmu, kas ietver virtuālo riteņbraukšanu, bērnu apmācību un ķermeņa diagnostiku. Viņi arī sadarbojas ar vairākiem cīņas mākslas ekspertiem, lai piedāvātu ekskluzīvas nodarbības, piemēram, kali cīņas mākslu.

ATIS kluba vadība meklēja pievienoto vērtību kluba biedriem, palielinot grupu vingrinājumu programmu dažādību, kā arī atrast gudru risinājumu fitnesa aprīkojuma glabāšanai. Viņi arī vēlējās palielināt ieņēmumus kluba personīgajiem treneriem.

Mūsu Vācijas partneri palīdzēja ATIS klubam atrisināt šo problēmu. Galvenais mērķis bija radīt funkcionālu treniņu telpu un pievienot kaut ko efektīvāku un funkcionālāku lai saglabātu dalībnieku nidarbinātību. Otrais mērķis bija izveidot vairākas papildu tupšanas vietas. Viņi ir skatījušies uz citām funkcionālām fitnesa konstrukcijām, tomēr tie bija pārsteigti par Element Fitness Functional Bridge sistēmu pielāgošanās spēju un mēs ar prieku izveidojām tiltu ar iebūvētu uzglabāšanas sistēmu pēc individuālā pasūtījuma.

Pēc tam, kad ir pieņemts lēmums par galīgo dizainu, mēs esam sagatavojuši individuālas iegravētas plāksnes ar kluba simboliku. Tilta vienība tika uzstādīta savā studijas telpā un nodrošina vēl vienu funkcionālu zonu dalībniekiem. Kā arī klubā mēs izvietojām atsevišķu spēka rāmu un stendu pietupieniem atsevišķi.

Element Fitness tilta uzstādīšana ir ļāvusi dubultot noslogotās stundās piedāvāto apmācību un izveidot pilnīgi jaunu funkcionālo un spēka zonu. ATIS Club plāno pievienot vairākas jaunās klases, koncentrējoties uz spēka apmācību un cīņas mākslām. Tas ļaus viņiem pastāvīgi pārsteigt savus biedrus un dot personīgajiem treneriem iespēju atsvaidzināt savus treniņus.