Battle of Riga

Sacensības Battle of Riga ir vislielākās Baltijas valstu sacensības, kurās pulcējas atlēti no visas Eiropas un ne tikai. Katru gadu sacensību rīkotāji izdomā arvien jaunus izmēģinājumus sportistiem – kuri ne tikai met izaicinājumu viņu fiziskajai sagatavotībai, taču arī ir interesanti skatītājiem.

Element Fitness ir oficiāls iekārtu piegādātājs krosfita sacensībām Battle of Riga un katru gadu nodrošina atlētus ar jaunām iekārtām un rīkotājus ar pārliecību, ka viss noritēs gludi un visa montāža tiks veikta savlaicīgi.

Sacensību plānošanā vissarežģītākie  uzdevumi ir saistīti ar aizraujošu WOD plānošanu. Bieži vien top pavisam jauni risinājumi, kas agrīnā stadijā vienmēr nozīmē lielu atbildību – ir nepieciešams ne tikai izstrādāt, uzprojektēt un izgatavot jaunus elementus, bet arī rūpīgi tos notestēt. Sakarā ar to Element Fitness konstruktoru nodaļa veic jaunu elementu programmas simulācijas un stresa testus, savukārt prasīgie fitnesa speciālisti pārbauda jau gatavos elementus Element Fitness zālē.

Pēc  Forbes datiem, no izveidošanas brīža 2007.gadā CrossFit kļuva par vienu no visstraujāk augošajiem sporta veidiem. Esam priecīgi, ka varam veicināt tā popularizēšanu Eiropā un Latvijā, sniedzot vispusīgu atbalstu Battle of Riga rīkotāju komandai.