BFit24 Gym

Mēs iepazināmies ar Mario Burmeisteru, BFit24 grupas īpašnieku, FIBO izstādē, Ķelnē. BFit24 grupā ietilpst 7 zāles Vācijas ziemeļos. Viņam bija jauni plāni paplašināt esošo sporta zāli Ulzburgā, Vācijā un ieviest jaunas treniņu nodarbības esošajiem un potenciālajiem sporta zāļes klientiem - pievienot OCR un ninja warrior tipa treniņus ar šķēršļu joslas pārvarēšanu.

Tas bija ļoti aizraujošs projekts no 1.dienas, kad mēs staigājām pa dažādiem stendiem FIBO, apspriežot to, ko būtu iespējams izveidot un kādi varētu būt šāda projektu tehniskie aspekti. Kad FIBO bija beidzies, mēs dažas reizes sazinājāmies skaipā, lai apspriestu pieejamo laukumu sporta zālē, izrunājot šķēršļus priekš joslas un vispārēju rāmja un zāles koncepciju.

Mēs izgatavojām vairākas 3D vizualizācijas, ieskaitot lāzera griezējzīmes ar BFit24 logotipu kompānijas krāsās. Rāmis tika sadalīts 3 galvenajās joslās un 2 papildu sānu joslās: 2 līmeņu roku trepēm, vertikāli un 2 horizontāli tīkli, kāpšanas virves, drošības salas, nestabili tilti, kāpnes un vēl daudz vairāk. Bija plānots, ka "Monster" rāmis aizņems apmēram 160 m² lielu vietu un ne tikai nodrošinās vairākus desmitus atlētus ar nodarbi, bet arī nodrošinās "Wow efektu" priekš zāles.

Mēs nolēmām, ka konstrukcijai vajadzētu būt zālē līdz septembra vidum, tādēļ mēs varējām veltīt daudz laika jauna aprīkojuma stress testiem. Īpašu uzmanību mēs veltījām drošībai un sīkajām detaļām kā daļu no šī projekta - tāpēc visefektīvākais veids, kā nostiprināt visu pareizi un būt pārliecinātiem par paveikto darbu, bija atbraukt uz Vāciju pašiem ar savu komandu.

Mums bija liels prieks strādāt ar Mario un BFit24 komandu visa projekta garumā. Mēs veicām pilnu instalāciju vienas darba dienas laikā, un tagad BFit24 gatavojas atvērt durvis līdz 2018. gada beigām.

Paldies, ka izvēlējāties mūs, mums ir prieks strādāt pie tādiem jautriem un svaigiem projektiem, kuros iesaistīti cilvēki, kuri ir aizrauti ar to, ko viņi dara.