Crossfit Jugla

Crossfit Jugla ir viena no visjaunākajām krosfita zālēm. Tā ne tikai aprīkota ar vismodernākajiem trenažieriem, bet arī izveidojusi ap sevi veselu Rīgā komūnu. Šo zāļu orientācija uz komunikāciju un atvērtība devušas fantastiskus rezultātus klientiem, kuri sākotnēji vienkārši vēlējās sākt nodarboties ar krosfitu .

Zāle ierīkota plašā telpā un šim jaunajam objektam bija nepieciešams izveidot  atvērta plāna treniņu zonu, kuru varētu izmantot pēc ieskatiem. Strādājot ar Element Fitness no zāles projektēšanas sākotnējiem posmiem, kļuva skaidrs, ka centrālajai zonai jāpaliek brīvai grupu nodarbību, iesildīšanas rīkošanai un darbam ar brīvām svaru bumbām. Savukārt visiem spēka rāmjiem un TRX siksnu sistēmām jābūt novietotām gar sienām.

Mēs detalizēti noskaidrojām visus telpas izmērus, apspriedām stiprinājumu noteikumus,  ievācām sīku informāciju par nepieciešamajām  piekarināmajām iekārtām un pēc tam  nācām klajā ar savu vīziju un izpratni par jaunu krosfita zāli. Protams, mēs nodemonstrējām iespējami rāmju un projekta kopumā 3D modeļus.

CrossFit Jugla, neapšaubāmi turpinās augt un arī turpmāk popularizēs krosfita kustību. Apvienojot savu aizrautību ar CrossFit, treneru pieredzi un zāles administrēšanu,komanda Crossfit Jugla sastādīja sevizdevīgu formulu, kas atbalsta ideālo un laimīgo kopienu ikdienā.