Ielu stacija funkcionālajiem treniņiem

Maksimālā atdeve

Ielu stacija funkcionālajiem treniņiem – drošs, universāls un efektīvs līdzeklis treniņu laukumu organizēšanai.  Komplekss ir vienkāršs un drošs, neprasa papildizmaksas apkopei un ļauj maksimāli izmantot esošo platību  (2,5m2 lietotājam). Plašs, pastāvīgi atjaunināms  uzkarināmo iekārtu sortiments ļauj maksimāli ātri reaģēt  uz jaunām patērētāju vajadzībām un tirgus tendencēm, komplekss vienmēr ir aktuāls!

Elastīgums un universālums

Ielu stacija funkcionālajiem treniņiem ir neaizstājams instruments jebkura trenera rokās. Komplekss ļauj izveidot kompaktu treniņu zonu  lielam lietotāju skaitam. Treneris pats lemj, kā izvietot uzkarināmās iekārtas atkarībā no konkrētas sportistu grupas vajadzībām un  treniņu veidiem (funkcionāli, spēka, atjaunošanas), kā arī spēj efektīvi  organizēt darba telpu.

Ģimenei un draugiem

Ielu stacija funkcionālajiem treniņiem – ideāla iekārta privātiem un aizpilsētas zemes gabaliem, kas būs pa prātam gan amatieriem, gan arī profesionālajiem sportistiem.  Komplekss izgatavots no  augstākās klases materiāliem, kas piemēroti jebkuriem laika apstākļiem un tiem nav nepieciešama apkope un kopšana. Nodarbojieties ar efektīvu, un, pats galvenais, patiešām veselīgu fitnesu svaigā gaisā kopā ar ģimeni vai draugiem.