Ielu stacijas funkcionālajiem treniņiem

Ielu stacijas funkcionālajiem treniņiem – drošs, universāls un efektīvs līdzeklis treniņu laukumu organizēšanai funkcionālajam treningam un neaizstājams instruments jebkura trenera rokās.  Komplekss ļauj ātri veidot treniņu zonu lielam atlētu skaitam. Pateicoties uzkarināmā aprīkojuma pastāvīgai atjaunināšanai  var bez problēmām reaģēt  uz jaunām lietotāju vajadzībām un tirgus tendencēm, komplekss vienmēr ir aktuāls!

 • Ir piemērots jebkuram vecumam un  fiziskās sagatavotības līmenim.
  Stacijā var nodarboties kā pieredzējuši atlēti un profesionāļi , tā arī  jebkura vecuma iesācēji lietotāji.
 • Āra aprīkojums ir sertificēts ar jaunu EN1176 standartu.
  Katrs atsevišķais elements tagad ir sertificēts saskaņā ar stingrām prasībām attiecībā uz ražošanu, uzstādīšanu, pārbaudi un apkopi.
 • Ātra montāža bez apkopes izmaksām.
  Komplekss ir neiedomājami vienkāršs lietošanā un neprasa speciālas  montāžas iekārtas. Drenāžas atveres un augstas kvalitātes materiāli  padara to par izturīgu pret vides iedarbību.
 • Visas nodrošinātās telpas efektīva izmantošana.
  Tikai 30 m2 platībā var organizēt  komfortablu treniņu zonu 15 cilvēkiem, kurā katrs atlēts jutīsies brīvi un droši.
 • Pildiet dažādus vingrojumus visam ķermenim, patstāvīgi mainot to intensitāti.
  Uzkarināmās iekārtas ļauj plašu vingrojumu kompleksu  katrai muskuļu grupai, vienlaicīgi  mainot  ķermeņa stāvokli, pats kontrolē fizisko slodzi.   
 • Saprotamas instrukcijas un aizsardzība pret vandālismu.
  Visas instrukcijas, kas attiecas uz iekārtu, atrodas tieši uz tās un ir vienmēr pieejamas, savukārt pateicoties aizsardzībai pret vandālismu, var neuztraukties par konstrukcijas saglabātību.
 • Droša konstrukcija ar paplašināšanas iespējām.
  Treniņstacija nekad neizsmeļ savas  iespējas – pateicoties papildaprīkojumam, to var ne tikai  papildināt, bet arī paplašināt,  savietojot ar citiem kompleksiem.
 • Ērta treniņu procesa organizācija.
  Stacija ļauj rīkot kompleksus funkcionālus apļa treniņus ar veselas atlētu grupas piedalīšanos, turklāt trenerim vienmēr  ir ērti sekot katram dalībniekam.