Letes un rāmji krosstreniņiem

Letes un rāmji kross treniņiem ir universāli instrumenti zonu veidošanai spēka un funkcionālajiem treniņiem. Visi rāmji ir izgatavoti no tērauda profila, izturīgi pret nodilumu, un tiem nav apkopes izmaksu. Ar to palīdzību var izveidot kompaktu un ērtu zonu uz jebkuras pieejamās virsmas, ņemot vērā kluba vai telpas individuālās īpatnības. Savietojamība ar lielo un nepārtraukti augošo uzkaramā aprīkojuma daudzumu ļauj kompleksiem vienmēr būt aktuāliem un reaģēt uz lietotāju mainīgajām vajadzībām.

 • Ekonomiskā efektivitāte
  Element Fitness piedāvā savus kompleksus par saprātīgām cenām. Tie efektīvi izmanto pieejamo laukumu, turklāt tiem nav nepieciešamas apkopes izmaksas.
 • Augsta drošības pakāpe
  Viss aprīkojums tiek izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem, pielietojot automatizētu apstrādi. Konstrukcija ir droša un izturīga.
 • Viegla montāža un paplašināmība
  Kompleksa uzstādīšana ir vienkārša, un tai nav nepieciešamas īpašas zināšanas vai instrumenti. Turklāt to var pakāpeniski attīstīt, pēc nepieciešamības pievienojot jaunus elementus.
 • Universālums
  Komplekss ļauj organizēt gan augstas intensitātes funkcionālos, gan apļa treniņus, turklāt tajos var piedalīties pieredzējuši atlēti un jauniņie.