Octorig – oktogonālās stacijas funkcionālajiem treniņiem

Liks lietā katru kvadrātmetru

Octorig – oktogonālās stacijas funkcionālajiem treniņiem var viegli izvietot atklātos laukumos un jebkuras platības telpās. Kompleksam ir ļoti daudz modifikāciju, tostarp iespēja montēt to pie sienas. Turklāt to ir viegli transformēt, ļaujot izveidot unikālas treniņu zonas, kuras racionāli izmanto visu nodrošināto telpu. OctoRig kļūs par neaizvietojamu instrumentu krosfita nodarbībām, liela mēroga sacensību un taktisko treniņu rīkošanā.  

Jauna trenera pieredze

Octorig – oktogonālās stacijas funkcionālajiem treniņiem ir speciāli izstrādāts apļa treniņiem. Tas ļauj trenerim efektīvi vadīt grupu, atrodoties vienādā attālumā no katra dalībnieka. OctoRig var aprīkot ar nepieciešamo uzkaramā aprīkojuma komplektu, pielāgojot kompleksu konkrētas grupas vajadzībām. Nepieciešamības gadījumā konstrukciju var viegli pārveidot jaunu uzdevumu risināšanai. 

Pārdomāts līdz sīkumiem

Octorig – oktogonālās stacijas funkcionālajiem treniņiem apvieno lielu daudzumu tehnisku un inženiertehnisko risinājumu – gan treneri, gan sportisti gūs jaunu pieredzi darbā ar kompleksu. Turklāt ražošanā izmanto tikai augstākās klases materiālus. Ērtai treniņu zonu izveidošanai stiprinājuma atveres uz blakusplaknēm izvietotas ar nobīdi, horizontālajiem savienotājelementiem ir dažāds garums, tādēļ iespējams izveidot rāmjus ar mainīgu soli. Komplekss ir patīkams gan darbā, gan apkopē!