OctoRig Tactical 30-02007

30-02007

Šis modelis ir radīts uz OctoRig rāmja pamata gan taktisko atlētu treniņu organizēšanai, gan sacensībām. Ideāli der vispārīgiem un šaura virziena treniņiem ar akcentu uz spēku, izturību, veiklību un koordināciju grupās līdz pat 20 cilvēkiem.

Rāmim ir 6 vietas drošam darbam ar stieni, 10 horizontālajiem stieņiem, 2 rokejām (Monkey Bar), kas beidzas ar slīpām kāpnēm (Flying pull-up bars) eksplozīvā spēka un tvēriena trenēšanai, kā arī plaša iekšējā zona, kura ļauj nostiprināt vingrošanas gredzenus un troses, kā arī tīklus un citu aprīkojumu, kurš imitē šķēršļu joslas. Kompleksu var papildus aprīkot ar uzkaramo aprīkojumu (brusas, platformas, karnīzes, stiprinājuma elementi).

Statņi tiek izgatavoti no 80х80 mm tērauda profila caurules. Metāla biezums – 3 mm. Konstrukcija ir ļoti noturīga un izturīga, taču tai nepieciešams stiprinājums pie grīdas vai speciālām platformām. Statņu augstums var būt 2.4 vai 2.8 metri. Statņi ir aprīkoti ar atverēm papildus elementu un uzkaramā aprīkojuma stiprināšanai. Visām atverēm ir vienāds izmērs, un tās ir izvietotas visā augstumā no visām pusēm, tādējādi nodrošinot visplašākās iespējas to modifikācijai.

Pateicoties šīs konstrukcijas universālajam raksturam un vienkāršībai, kura sastāv tikai no 7 veidu elementiem, nepieciešamības gadījumā to var ātri atkārtoti uzstādīt vai pat izmainīt. Tiek piegādāta krāsota vai karsti cinkota. 

Saistošie projekti