OctoRig Tactical 30-02017

30-02017

Par pamatu rāmim kalpo OctoRig astoņstūris un rāmis treniņiem šķēršļu joslā. Šis rāmis ideāli derēs sacensībām, apļa treniņiem, daudzveidīgu šķēršļu izveidošanai vai nodarbībām grupās līdz 40 cilvēkiem.

Rāmis ietver 12 vietas drošam darbam ar stieni, 20 horizontālos stieņus, 2 pagarinātās rokejas (Monkey Bar), kas beidzas ar slīpām kāpnēm (Flying pull-up bars). Centrālās rokeju daļas ir izvietotas zem leņķa. Iekšējā rāmja zonā pieejams liels horizontālo stieņu un siju skaits, kas ļauj ierīkot papildus treniņu zonu, izmantojot troses, bokseru maisus, sijas, platformas, plauktus, karnīzes un TRX sistēmas.

Statņi tiek izgatavoti no 80х80 mm tērauda profila caurules. Metāla biezums – 3 mm. Konstrukcija ir ļoti noturīga un izturīga, taču tai nepieciešams stiprinājums pie grīdas vai speciālām platformām. Statņu augstums var būt 2.4 vai 2.8 metri. Statņi ir aprīkoti ar atverēm papildus elementu un uzkaramā aprīkojuma stiprināšanai. Visām atverēm ir vienāds izmērs, un tās ir izvietotas visā augstumā no visām pusēm, tādējādi nodrošinot visplašākās iespējas to modifikācijai.

Rāmis pieejams ar statņu krāsojumu jebkurā krāsā vai arī karsti cinkotā izpildījumā.