Projekts

Olympic Gym Innsbruck

Olympic Fitness Gym fitnesa zāles galvenā ēka, kas durvis vēra 2012. gada sākumā, šobrīd ir viena no daudzpusīgajām un viscaur aprīkotajām sporta zālēm Austrijā. Tradicionālā Olympic Fitness Gym sporta zāle pastāv jau 30 gadus. Ar pastāvīgiem uzlabojumiem un jauninājumiem kluba vadības komanda spēja pārveidot klubu par premium klases sporta klubu.

2019. gadā Olympic Fitness ir nolēmis paplašināties un izvērsties. Paplašinājās funkcionālā un svara treniņu zonas. Tāpēc kluba vadība ir sākusi meklēt telpu paplašināšanas iespējas, lai viņu biedriem piedāvātu visu, ko vien sportista sirds varētu vēlēties!

Īsa informācija, ko Element Fitness saņēma no mūsu Eiropas partneriem, bija radīt aizraujošu šķēršļu joslu, kas ļautu apvienot kardio un izturības treniņus, tādējādi nodrošinot pēc iespējas vairāk treniņu vietu. Tam bija jābūt izklaidējošam līdz kaulam, izaicinošam un vienlaikus jānodrošina daudz papildu darba vietu. Olympic Gym treniņu programma pārspej daudzos sporta zālēs piedāvāto. Nav svarīgi, vai vēlaties trenēt izturību, vēlaties stiprināt muskuļus, stiprināties pēc traumām vai vienkārši vēlaties izklaidēties grupu nodarbībās. Tātad mūsu, kā ražotāju un dizaineru mērķis, bija saglabāt to pašu kursu un dot vēl dažas iespējas jaunu nodarbību piedāvājumam.

3000 kvadrātmetru platībā esošie trenažieri tika izkārtoti noteiktā veidā - visa Olympic Fit zāle ir open-space bez sienām un visiem sportistiem rada kopības sajūtu. Tāpēc sporta zāli ir iespējams izmantot arī cilvēkiem ar fiziskiem traucējumiem un ratiņkrēslos, kas daudz ko nozīmē.

Mūsu izveidotais funkcionālais rāmis ir tiešām unikāls mākslas darbs, kur vienā joslā ir apvienoti vairāki desmitu šķēršļu, un mēs lepojamies, ka esam vienīgais ražotājs, kurš spēj izstrādāt un piegādāt šāda tipa risinājumus. Ramis sastāv no vienas 17 metrus garas šķēršļu joslas, kas aprīkota ar nestabiliem tiltiem, rotējošām roku trepēm, tīkliem, dažādiem tvēriena trenažieriem un daudz ko citu. Rāmja malas bija aprīkotas ar salmon trepēm, kāpšanas virvēm, roku kāpnēm, ar hand-stand push-up vairogiem… Galvenais stacijas akcents neapšaubāmi bija slīpā kāpšanas siena. Tas ir absolūti jauns šķērslis, ko 2019. gadā esam izlaiduši, tas izturējis pašu bargākus testus un pārbaudījumus un ieguvis labākas atziņas no klinšu kāpējiem. Lai šķēršlis būtu grūtāks, ir iespējams mainīt slīpo leņķi vai uztaisīt sienu visai vertikālu. Siena ir aprīkota ar labākajam aizķerēm no kompānijām HRT un Fiction, ko nevērtēs profesionāļi.

Trenažieru un iekārtu sajaukums zālē ļoti labi sasaucas ar Olympic Gym biznesa modeli. Aprīkojums ļauj veikt treniņus ar paša svaru, veikt funkcionālos un spēka treniņus, kā arī kardio. Kā vēsta kompānijas sociālie mediji, cilvēku interese pēc zāles renovācijas pēdējos mēnešos ir eksplodējusi, un Olympic noteikti ir skāris tirgu īstajā laikā ar lielisko izklaides un funkcionālo treniņu piedāvājumu. Šis ir lielisks piemērs tam, kā rezultāti krasi sedz un pārsniedz sākotnējās izmaksas. Element Fitness mērķis ir dot pareizus padomus klientiem un partneriem un optimizētu viņu ieguldījumus aprīkojumā, lai atdeve būtu pēc iespējas lielāka.

Element Fitness unikālo funkcionālo zonu papildina modernākais Precor, Hammer Strength un Technogym fitnesa aprīkojums. Sauna, tvaika pirts un infrasarkanās siltuma kabīnes veido labsajūtas un relaksācijas faktoru pēc treniņiem. Mēs esam patiesi priecīgi par šī projekta rezultātu!Saistošie produkti