Patria Historical Run

ASK Patria

Šķēršļu skrējieni (angliski saīsinājumā OCR – "Obstacle Course Run") ir vērā ņemamu popularitāti ieguvis sporta veids, tiek rīkoti pasaules un Eiropas čempionāti ar desmitiem tūkstošu atbalstītāju un dalībnieku.

Jau vairākus gadus Element Fitness lepns sadarboties ar Latvijas armijas sporta klubu Ask Patria, kuri 2018.gadā sāka rīkot jaunus priekš Lavijas atlētiem un iedzīvotājiem sporta veida sacensības sķēršļu skrējienus - "Patria Tough Run", “Historical” jeb vēsturisko, "Mud Run" pa dubļiem un "City Run", kas vedīs cauri kādai pilsētai. Katram skrējienam ir sava specifika, intrīga un pārsteigumi.

Kā paši rīkotāji rāksturo Historical Run specifiku: 

“Patria Historical Run šķēršļu skrējiens ir skrējiens, kur distancē tevi sagaida ne tikai cīņa ar šķēršļiem, bet arī satikšanās aci pret aci ar mūsu valsts vēstures liecībām. Tieši tu distancē satiksies ar senlatviešu karotājiem, izskriesi cauri Brīvības cīņām, kuru dalībnieks būsi arī tu pats. Tāpat tieši tev būs pa spēkam izbēgt no VDK čekistu nagiem un, ja būsi drosmīgs, tad Nacionālo partizānu grupa tev palīdzēs. Nevienā brīdī nebūs iespēja nokārt degunu, jo ar  Volhovas frontes Latviešu Leģionāriem varēsi uzdziedāt "Ik katru svētdien's vakaru".

Šis viss un vēl daudz un dažādi notikumi tevi sagaida distances laikā... BET neaizmirsti arī par to, ka galvenais uzdevums tev būs pārvarēt šķēršļus un nezaudēt ātrumu.”

Kā ierasts, viens no lielajiem šķēršļiem ir Element Fitness ramis, kurš tika uzstādīts ūdenī, lai padarīt atlētu skrējienu izaicinošu un “apbalvot” atlētus, kuri nepārvarēja šķērsli ar slapjām kurpēm līdz skrējiena beigām. Ar nepacietību gaidīsim nākamo skrējienu, kur rīkotāji izdomās ko visai jaunu un specefektu pilnu!