Rāmji krosstreniņiem

Uzticams un vienmēr aktuāls

Rāmji krosstreniņiem ir universāls instruments zonu veidošanai spēka un funkcionālajiem treniņiem. Visi rāmji izgatavoti no tērauda profila, izturīgi pret nodilumu, un tiem nav nepieciešamas apkopes izmaksas. Savietojamība ar lielo un nepārtraukti augošo uzkaramā aprīkojuma daudzumu ļauj kompleksiem vienmēr būt aktuāliem un reaģēt uz lietotāju mainīgajām vajadzībām.

Pielāgoties jebkādiem apstākļiem

Rāmji krosstreniņiem ir īsts konstruktors trenerim. Tas ļauj veidot kompaktu un ērtu treniņu zonu uz jebkura pieejamā laukuma, ņemot vērā kluba vai telpas individuālās īpatnības. Visas sastāvdaļas ir universālas – konstrukciju var viegli pārveidot un pārnēsāt. Funkcionālās atveres statņos ļauj ar uzkaramā aprīkojuma palīdzību izveidot unikālus treniņu zonas posmus, ņemot vērā grupas vajadzības un treniņu veidus.

Efektīvs jebkurā vietā

Kompleksu var izmantot ne tikai fitnesa klubos. Rāmji krosstreniņiem lieliski derēs sacensību un izbraukuma treniņu rīkošanai, mācību iestādēs un taktisko treniņu bāzēs (armija, policija, ugunsdzēsēji un apsardzes dienesti). Privātmājas teritorijā tas būs kā drošs, ērts un funkcionāls laukums regulārām nodarbībām, kam nav nepieciešama apkalpošana un apkope.