Ģimenes treniņi

Ierīkojiet trenažieru staciju savā pagalmā, kur varēsiet trenēties ne tikai Jūs, bet arī jūsu bērni. Ar sporta laukuma ierīkošanu mājas pagalmā, Jūs ietaupīsiet laiku un naudu, Jums nebūs nekur jādodas, un Jums būs vairāk laika ko pavadīt kopā ar savu ģimeni. Bērni vienmēr ir ļoti zinātkāri. Jauns sporta laukums un treniņu stacija jūsu mājas pagalmā noteikti pieversīs viņu patieso interesi.

Bezmaksas piegāde

Bezmaksas piegāde
visā Latvijā

Kvalitatīvi

Droši un kvalitatīvi

5 gadu garantija

5 gadu garantija
konstrukcijām

Iespējas

Vienā rāmī mēs apkopojām daudzas iespējas, kas padarīs Jūsu ģimenes aktīvo atpūtu daudzveidīgu.

Iespējas

Trenējies
kad vien Tu vēlies

Iespējas

Jūs esat labākais piemērs
Jūsu bērniem

Iespējas

Jūsu ģimene -
ir Jūsu komanda

Iespējas

Izveidojiet piedzīvojumus
kopā ar saviem bērniem

Iespējas

Izaiciniet sevi!

Treniņu stacijas ir daudzfunkcionālas. Jūs varat veikt tādus vingrinājumus kā pievilkšanās, atspiešanās, preses treniņus, strādāt ar boksa maisu, kas attīstīs un stiprinās muguras, kāju, roku un apakšdelmu muskuļus. Svara bumbas mešana attīstīs izturību un spēku. Kāpšana pa virvi, kā arī kāpšanas siena attīstīs roku spēku, kā arī koordināciju. Mūsu treniņu stacijās Jūs varat veikt arī daudzus funkcionālus vingrinājumus: pietupienus, izklupienus, lēcienus, stiepšanās un daudz ko citu.

Ātra un viegla montāža

Pārbaudīta un droša konstrukcija
Sagatavotās betona pamatnes komplektā!
Montāžai pietiks ar atslēgu!

Pasūti treniņu laukumu šodien

Pasūti treniņu laukumu

Mēs piegādāsim

2 darba dienās

Atsauksmes

Mums ir treniņu stacija no Element Fitness, kas iegādāta pirms 2 gadiem. Viss ir labi. Ja godīgi, neatceros, cik toreiz maksāja, bet serviss bija super. Esam noorganizējuši tikšanos, visu pārrunājuši ar vizualizācijām, un Element Fitness komanda ir ieradusies uzstādīšanai tieši atrunātā dienā un laikā. Man kā klientam tas šķita superīgi. Instalācija tika veikta 4 stundās. Pa šiem gadiem nekas nav salauzts, nolietots vai kā citādi sabojāts, lai gan treniņu staciju intensīvi izmanto gan mani, gan kaimiņu bērni, gan pieaugušie.

Miikael, Pērnava, Igaunija

Šis sporta komplekts ir lielisks! Mēs to esam pasūtījuši savam brālim un viņa diviem bērniem. Brālis ir CrossFit fans, tāpēc mēs esam salikuši rāmi tieši tā, kā mēs gribējām, un bija tikai elementi, kas viņam bija nepieciešami treniņiem. Tas bija diezgan viegli saliekams, un visu laiku mēs turpinājām teikt: "Viņi pardomāja VISU!" Visas detaļas lieliski sader, kā arī viņi mums atsūtīja dažas papildu skrūves, ja mēs vēlamies to vēlāk pārbūvēt un atjaunot. Ļoti iesaku Element Fitness komandu!

Oskars, Tallina, Igaunija

Pirms veikt pasūtījumu es ilgu laiku pavadīju pētot internetu. Mans vīrs negribēja neko koka, lai nebūtu to visu laiku jātīra un jāatjauno krāsojumu. Liels plus bija tas, ka Element Fitness nodrošina 5 gadu garantiju un tas ir vietējais ražotājs. Es neesmu vīlusies! Komplekta kvalitāte ievērojami pārspēj daudzas citas metāla konstrukcijas, kuras es atradu!

Sporta laukums tika nosūtīts no Daugavpils un 2 dienu laikā bija pie mums. Viss komplekts atradās lielajā koka kastē kravas automašīnā. Mēs bijām pasūtījuši lielas metāla plāksnes kopā ar rāmi, tāpēc uzstādīšana bija diezgan vienkārša. Liels paldies par jūsu darbu!

Ieva, Saulkrasti, Latvija

Sazinies ar mums tagad

un saņemiet bezmaksas vizualizāciju 24 stundās