Spēka rāmji un rāmji pietupieniem

Spēka rāmji un rāmji pietupieniem ir universāli rāmji spēka treniņiem. Uz tiem var maksimāli ērti trenēties, izpildot pietupienus ar svarstieni un spiešanā. Palīgplāksnes ļauj efektīvi izkopt rāviena tehniku. Papildu tam rāmis var kalpot kā stienis.

Papildu funkcionalitāti trenažierim piešķir tā konstrukcija un izmantotie materiāli. Kompaktums un salīdzinoši nelielais svars paplašina tā pielietojuma jomu, ļaujot izmantot spēka rāmji un rāmji pietupieniem sacensību organizēšanai un ātrai bāžu sagatavošanai izbraukuma treniņiem. Rāmi var pilnībā izjaukt, vertikālie statņi izgatavoti no augstas kvalitātes tērauda. Komplektā ietilpst stieņa turētāji, kas arī ir izgatavoti no tērauda. Pie tiem stiprina speciālas aizsargplāksnes no īpaša blīva polietilēna, kas pagarina detaļu kalpošanas laiku un nodrošina papildu komfortu vingrojumu laikā. Trenažieri var aprīkot ar papildu moduļiem (stiprinājumi inventāra uzglabāšanai, speciāli stieņi), un to var savietot ar visiem Element Fitness rāmjiem.

Spēka rāmji un rāmji pietupieniem der uzstādīšanai fitnesa klubos, sporta sekcijās un zālēs. Kompaktums ļauj izmantot rāmi masveida izbraukuma pasākumos, tādos kā sacensības un sporta nometnes.

No kā sastāv spēka rāmji un rāmji pietupieniem

Galvenais materiāls, no kura izgatavots rāmis, ir augstas klases izturīgs tērauds. Statņi izgatavoti no 80x80mm profiliem, sienas biezums ir 3mm. Rāmja augstums – 2,8m. Stiprinājuma atveres izgriež ar lāzeru, uz blakusplaknēm tās izvietotas ar nobīdi, tas ļauj pielāgot aprīkojumu konkrētiem uzdevumiem.

Attālums starp atverēm spiešanas guļus un pietupienu vingrojumu zonā ir 40 un 80 mm, attiecīgi. Piegādes komplektā ietilpst balsta konstrukcija, kas sastāv no dieviem sānu profiliem un savienotājsijas un diviem komplektiem statņu fiksēšanai. Ir arī polietilēna aizsargplāksnes turētājiem.

Trenažieris ir pilnībā savietojams ar citiem Element Fitness rāmjiem, piemēram, Cross Training Rig. Tas ļauj pilnībā paplašināt funkcionālu un transformēt to citos rāmju tipos, ņemot vērā vajadzības.

Rāmis obligāti jāpiestiprina pie grīdas. Stiprinājums komplektā neietilpst.

Spēka rāmji un rāmji pietupieniem attīstība

Mūsu speciālisti nepārtraukti uzlabo konstrukciju, konsultējoties ar sporta klubiem un sacensību rīkotājiem. Tas ļauj radīt produkciju konkrētu individuālu uzdevumu risināšanai.

Spēka rāmju un rāmju pietupieniem galvenās priekšrocības

  • Kvalitāte
  • Viegla montāža
  • Viegla transportēšana
  • Augsts komforta līmenis
  • Izvēršamība
  • Savietojamība
  • Nepārtraukta attīstība
  • Drenāžas atveres
  • Garantija un atbalsts