Sporto visi

Latvijai visās tās daļās ir daudz dārzu un parku. Kopā ar organizāciju "Sporto visi" mēs nolēmām vismaz daļu no tām pārvērst treniņu laukumos.

Primārais mūsu uzdevums bija radīt visfunkcionālo treniņu zonu mazajā teritorijā - tādējādi nodrošinot vieglu uzstādīšanu un finansiālu pievilcību. Ideāls risinājums bija sešstūrveida treniņu stacija, kurā ietilpst visi nepieciešamie piederumi.

Projekta ietvaros Latvijas teritorijā parādījās daudz jaunu objektu. Katrā sešstūra stacijā ir treniņu aprīkojums, kas ideāli piemērots gan profesionāļiem, gan iesācējiem. Izvietotās vietas to funkcionalitāte tika prezentēta iedzīvotājiem, izmantojot "Sporto visu" treneru un fitnesa instruktoru rīkotās apmācību programmas.

Īstenots projekts ar "Sporto visiem" ir ne tikai Latvijas un tās iedzīvotāju saistība ar fitnesa un veselīgu dzīvesveidu, bet arī jebkura parka dekorācija.

ATSAUKSMES

Kādi Jūsu industrijas uzdevumi lika izmantot mums līdzīgus risinājumus?

- fitnesa industrijas attīstības tendences rāda, ka cilvēki vēlas ātru piekļuvi, vieglu un funkcionālu lietošanas iespēju. Savukārt, mums kā projektu īstenotājiem, ir būtiski, lai konstrukcijas būtu augstas kvalitātes, jo tās tiek uzstādītas publiskai lietošanai un par ekonomiski pamatotām izmaksām.

Kādas problēmas radās projekta īstenošanas gaitā un kā tās tika risinātas?

- Pirmās āra vigrošanas stacijas uzstādīšanas laikā nebija skaidra secība kādā jāveic montāža. Telefoniski sazinoties ar ražotāju veicām konsultācijas un noskaidrojām montāžas secību.

Kā Jūs izvēlējāties piegādātāju un kas tajā un piedāvātajā risinājumā Jums šķita pievilcīgs?

- Hexagon stacijas nelielais izmērs (kopā ar gumijas seguma drošības zonu 25m2) ļauj to viegli novietot un integrēt nepieciešamajā vietā. Tā ir maza, bet ļoti ietiplīga, vienlaicīgi var vingrot 10 cilvēki.

Kādus procesus Jūs spējāt uzlabot ar mūsu risinājuma palīdzību un vai tas ļāva ietaupīt laiku un samazināt izmaksas?

- Mums kā nevalstiskai organizācijas ir būtiski lietderīgi izmantot piesaistīto finasējumu, kas lielākoties ir ziedojumi. “Element Fitness” produkcija atbilst mūsu prasībām gan kvalitātes, gan funkcionalitātes ziņā. Pluss ir produktu ātrā un salīdzinoši vienkārša montāža, kas būtiski ietaupa izmaksas.

Aprakstiet dažos vārdos sadarbības pieredzi ar mums un kāpēc Jūs ieteiktu mūsu risinājumu saviem kolēģiem?

- Ir patīkami sadarboties ar partneriem, kuri seko līdz nozares tendencēm un integrē tās savos produktos. Mūsu sadarbība līdz šim bijusi veiksmīga, tāpēc droši varam ieteikt “Element fitness” kā stabilu sadarbības partneri.

Gatis Vanags
gatis@stats.lv