Stropu promenāde

Funkcionālā treniņu zona ietver sevī sešstūra un taisnstūra treniņu stacijas kopā ar brīvi stāvošiem elementiem - tādiem kā līdzsvara baļķi, plio platformas un līdztekas. Tā kā vasaras laikā Stropu ezers un pludmale ir ļoti iecienītā vieta priekš iedzīvotājiem, mūsu mērķis bija radīt atraktīvu sporta laukumu priekš vairāk nekā 40 cilvēkiem - mūsu mērķis bija ne tikai uztaisīt trenažierus priekš sportošanas, bet arī panākt lielāku cilvēku iesaisti sportā. Līdz ar to, visas stacijas tika aprīkoti ar iegravētiem paneļiem ar vingrinājumu tehnikām, kuri sniegs padomu nepieredzējušiem sportistiem, kā pareizi izpildīt vingrinājumus.

Otrajā laukumu daļā ir izvietotas iespaidīgs OCR rāmis ar 3 atsevišķām joslām, kas dekorētas ar pasūtījuma gravētām plāksnēm ar "Latvija 100" uzrakstu - veltīta 100 gadu Latvijas valsts neatkarības svinībām 2018. gadā. Mēs esam izstrādājuši un izmantojuši unikālus šķēršļus priekš šī projekta, piemēram, rotējošās pievilkāšanās stacijas, nestabilos tiltus un rokturus. Rāmis arī tika aprīkots ar divām papildu joslām - pirmā sānu josla ar tvēriena trenēšanas sfērām un otrā pusē esoša josla ir ar roku kāpnēm. Papildu joslas tika īpaši izstrādātas sportistiem, kuri vēlētos izmēģināt jaunas trenēšanas metodes.

 Mēs saņēmām daudzas pozitīvās atsauksmes, gan no iedzīvotājiem, gan amatpersonām, gan sociālajiem mēdijiem. Šī funkcionālā zona piesaista daudzas ģimenes no apkārtējiem rajoniem.

Šobrīd, Element Fitness komanda izmēģina prototipus daudzām jaunām funkcionālām un OCR treniņu stacijām visu vecumu un sagatavotības cilvējiem, ko mēs varam piedāvāt sabiedrībai. Gadījumā, ja Jums ir vajadzīgi funkcionālo treniņu risinājumi - mēs vienmēr esam šeit, lai palīdzētu Jums!