THE SPOT Center

THE SPOT ir alternatīvo un ekstrēmo sporta veidu centrs, vieta, kur ir iespējams atklāt sevi un savas spējas, kas atrodas pašā Latvijas centrā - Rīgā. Kopējā centra platība ir 2800 m2 un tas apkopo “street” un “park” disciplīnu skeitparku, lielo lēcienu porolonu bedri, batutu zonu, klinšu kāpšanas sienu, fiziskās sagatavotības zāli, akrobātikas zāli, kā arī plānots izveidot audiovizuālo un tehnoloģiju telpu

Mēs esam priecīgi, ka tieši mēs tikam izvēlēti par palīgu lai izveidotu funkcionālu treniņu zonu jaunajiem un topošajiem sportistiem. Vīzija bija izveidot treniņu zonu, kas būtu pievilcīga un kas būtu piemērota visu disciplīnu sportistiem - no parkūra un klasiskā fitnesa faniem līdz klinšu kāpējiem.

Pēc vairākiem variantiem un idejām, mēs nolēmām izveidot staciju pūķa astes formā, lai tā būtu interesantāka priekš roku kāpšanas, kā arī aprīkojām rāmi un papildu noņemamu stieni priekš parkūra. Viena no prasībām bija, lai jaunajiem sportistiem būtu iespēja trenēt bar-to-bar lēcienu. Sportisti var novietot to tālāk vai tuvāk, un progresēt lekšanā. Protams, mēs esam aprīkojuši arī platformu ar atspiešanas stacijām, svara bumbu mērķiem, gredzenu un TRX piestiprināšanas vietām, kā arī slīpām roku trepēm, kurus var viegli izmantot funkcionālā fitnesa nodarbībās.